Kiraz ağacına çıkan ayıyı cep telefonuyla görüntüledi

Bursa'nın Keles ilçesinde bir çiftçi, kiraz ağacına çıkıp meyveleri yiyen ayıyı görüntüledi.

29 Mayıs 2017 15:55
Paylaş

Bursa'nın Keles ilçesinde çiftçilik yapan İdris Çetin, bahçesindeki kiraz ağacına çıkan ve meyveleri yiyen ayıyı cep telefonuyla görüntüledi. Çetin, bir yandan çekim yaparken diğer yandan ayıya yönelerek, "Şikâyet edeceğim seni. Mahkemeye vereceğim. İşte delil" dedi. Çetin’in sosyal medyadan yayınladığı görüntüler büyük ilgi gördü.

Bursa'nın dağ ilçelerinden biri olan ve kirazı ile tanınan Keles'e bağlı Gelemiç köyünde çiftçilik yapan İdris Çetin'in bahçesindeki kiraz ağacına çıkan bir yaşında olduğu sanılan ayı, kirazları yedi. Bahçesine geldiğinde ağaçta gördüğü ayıyı cep telefonu ile görüntüleyen Çetin, bir yandan da "Oğlum şikayet edeceğim seni. Mahkemeye vereceğim. Bak seni kamera ile görüntülüyorum. İşte delil" dedi. Bu sırada ayı ağaçtan inerek uzaklaştı.

Çetin, çektiği görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Görüntüler kısa sürede binlerce kez izlendi. Çetin, “Önce insan sandım. Ayı olduğunu fark ettim. Beni görünce kirazları yemeye devam etti. Taş atarak kaçırmaya çalıştım. İnip uzaklaştıktan sonra ikinci kez geldi. Bu kez cep telefonu ile görüntüledim. Meyve ağacıma zarar verdi” dedi. (Bursa/DHA)

 

ÖNCEKİ HABER

3 öğrenciye istismarda bulunan Hayrettin K. tutuklandı

SONRAKİ HABER

Metal işçisi yazdı: Memlekette intiharlar artarken F-35’ten bize hayır gelir mi?

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa