Avukat Gökoğlu: Kemikler teslim edilmedi

Avukat Gökoğlu: Kemikler teslim edilmedi

Avukat Engin Gökoğlu Kemal Gün'ün oğlunun kemiklerinin kendilerine teslim edilmediğini, kemiklerin cuma günü kargoya verildiğini söyledi. 

Kemal Gün'ün oğlunun kemiklerinin verildiği söylenen Avukat Engin Gökoğlu Kemal Gün'ün oğlunun kemiklerinin kendilerine teslim edilmediğini, kemiklerin  cuma günü kargoya verildiğini söyledi.

İddialara ilişkin gazetemize konuşan Avukat Engin Gökoğlu çıkan haberlerin kesinlikle doğru olmadığını söyledi. Gökoğlu, "Medyada çıkan haberler doğru değil, bir haber sitesi benden teyit etmeden sanırım aile ile görüşüp böyle bir haber girmiş. Aile de kargoya verilme meselesini ya doğru anlatamadığı için ya da başka bir yanlış anlaşılmadan dolayı internet sitesi de böyle bir haber girmiş. Ama kesinlikle öyle bir şey yok, ben zatan Ankara'dayım şu anda" dedi.

Kemiklerin cuma günü kargoya teslim edildiği dışında yeni bir bilgi olmadığını söyleyen Gökoğlu,"Şu anda ne avukata ne de aileye teslim edilmiş bir kemik yok. Sadece aile kemikler geldiği zaman Hozat'a gömmek istediğini söylemiş. Cuma günü postaya verildiği söyleniyor. Tatil olduğu için de bir kaç gün için Dersim'de savcılığa ulaşacak kemikler, savcılık belediyeye, belediye de bize teslim edecek. Onun dışındaki bilgiler kesinlikle doğru değil" diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 23 Mayıs 2017 00:24
www.evrensel.net