Özel güvenlik şirketi sahibinin evine kalaşnikoflu saldırı

Özel güvenlik şirketi sahibinin evine kalaşnikoflu saldırı

Ankara'nın Çankaya ilçesinde Yaşamkent Mahallesi'nde özel güvenlik şirketi sahibi Hakan K.'nin evine kalaşnikoflu saldırı düzenlendi.

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan Yaşamkent Mahallesi'nde koruma, özel güvenlik ve prodüksiyon şirketleri bulunan Hakan K.'nin evine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda, ölen veya yaralanan olmadı.

Yaşamkent Mahallesi Özlükent Sitesi'ne saat 03.30 sıralarında giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler Hakan K.'nin evine otomatik silahla ateş açtı. Saldırıda evin ikinci katında bulunan balkondaki camlar, isabet eden kurşunla patladı. Hakan K., silahlı saldırıya pompalı tüfekle karşılık verince saldırganlar kaçtı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, ihbar üzerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler tarafından yapılan incelemelerde, saldırıda kullanılan bir Kalaşnikof tüfek ile çok sayıda boş kovan bulundu. Polis eşi avukat olan işadamının verdiği bilgiler doğrultusunda saldırıyı düzenleyen kişi ya da kişileri yakalamak için inceleme başlattı. (Ankara/DHA)

www.evrensel.net