AKP 'taşerona kadro' çalışmasını hâlâ bitiremedi!

AKP 'taşerona kadro' çalışmasını hâlâ bitiremedi!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, ‘Taşerona ne zaman kadro verilecek' sorusuna yine 'Çalışmalar devam ediyor’ diye cevap verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ‘Taşerona ne zaman kadro verileceğine’ dair bir soru önergesine daha ‘Çalışmalar devam ediyor’ diye yanıt verdi. 

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan soru önergesinde, taşeron işçilerin kadrolu statü veya eş değer statüde çalıştırılmaları konusunun ne zaman hayata geçirileceğini sordu. Soru önergesini yanıtlayan Çalışma Bakanı, “Kamu İhale Kanunu ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca, personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmeleri kapsamında, yükleniciler tarafından çalıştırılan personele yönelik çalışmalar Maliye Bakanlığı koordinesinde devam etmektedir” dedi. (ANKARA)

www.evrensel.net
ETİKETLER taşeron

1 yorum yapılmış

  1. taseron guvenlik 6 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Yaziklar olsun size verdigim oylarin hepsi haram olsun inan veremiyoz isin icinden cikamadik deseniz bukadar kinlenip kizmazdik ama bu kivirmalariniz takla cevaplariniz bizi sizden soguttu kadronuz basiniza calinsin topragin altinda gorusecez hepinizle allah buyuk allah var gayle yokk ..

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.