Sarıyer Edebiyat Günleri başlıyor

Sarıyer Edebiyat Günleri başlıyor

Sarıyer Edebiyat Günleri’nin 6’ncısı 12-13-14 Mayıs’ta Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleşecek.

Sarıyer Belediyesi tarafından ilki 2012 yılında başlayan Sarıyer Edebiyat Günleri’nin 6’ncısı 12-13-14 Mayıs’ta Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleşecek.

Sarıyer Edebiyat Günleri bu yıl da birçok şair, yazar, gazeteci, akademisyen ve edebiyatçıya ev sahipliği yapacak. 12-13-14 Mayıs’ta Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleşecek program, imza günleri, söyleşiler, şiir teknesi, sergi ve konserlerle renklenecek.
2014 yılında verilmeye başlanılan Beyaz Martı Edebiyat Onur Ödülü, Yaşar Kemal, Zülfü Livaneli ve Vedat Türkali’nin ardından bu sene Murathan Mungan’a verilecek.

2017 Sarıyer Edebiyat Günleri programı çerçevesinde; şiirseverler için hazırlanan Şiir Teknesi, Menderes Samancılar, Ferruh Tunç, Cihan Demirci ve Ahmet Telli’nin seslendireceği şiirler eşliğinde boğazda tur atacak.

Yeni Türkü, Enzo IKAH ve Emrah Metin’in vereceği konserlerle renklenecek etkinlikler boyunca Ayşe Kulin, Menderes Samancılar, Işık Öğütçü, Hıfzı Topuz ve Ercan Kesal başta olmak üzere birçok isim ziyaretçilerin kitaplarını imzalayacak. (KÜLTÜR SERVİSİ)

www.evrensel.net