Ankara Valiliği trafiğe kapatılacak yolları açıkladı

Ankara Valiliği trafiğe kapatılacak yolları açıkladı

Ankara Valiliği yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı program nedeniyle trafiğe kapatılacak yolları açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankarada katılacağı program nedeniyle yarın Cumhuriyet Caddesi, Hipodrom Caddesi ve Talatpaşa Bulvarı program bitimine kadar araç trafiğe kapatılacak.

Ankara Valiliği  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarın  Ankara'da katılacağı "5 bin köye 5 bin orman projesi" adlı program nedeniyle kapatılacak yolları duyurdu. Valilikten yapılan açıklama şöyle:

"Orman ve Su İşleri Bakanlığı organizesinde, 21 Mart  günü saat 11.00'de Ankara Spor Salonu'nda (ARENA) Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirilecek '5 Bin Köye 5 Bin Orman Projesi' konulu program nedeniyle, 21 Mart  günü saat 07.00'den itibaren etkinlik sona erene kadar, Cumhuriyet Caddesi (Gar Kavşağı-Baruthane Kavşağı arası ile giriş ve çıkışları), Hipodrom Caddesi-Talatpaşa Bulvarı (Ulaştırma Kavşağı ile Opera Köprüsü arası tüm giriş ve çıkışları) araç trafiğine kapatılacaktır.

Bu güzergâhları kullanan vatandaşlarımızın, trafiğe kapatılan yol durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir." (DHA)

www.evrensel.net
ETİKETLER AnkaraErdoğan