21 Haziran 2012 07:36

Polisler vatandaşı öldüresiye linç etti!

Fatih’te, ailesiyle birlikte aracıyla seyreden sürücü ile polisler arasında yol verme tartışması yaşandı. Olay yerine gelen çok sayıda polis, şahsı öldüresiye dövdü. Akrabası olan hamile kadının yalvarmasına aldırış etmeyen polisler, yerde yatan şahsa tekme ve kemerlerle vurdu.Olay, Fatih’te önceki gün saat 0

Polisler vatandaşı öldüresiye linç etti!

Paylaş

Olay, Fatih’te önceki gün saat 02.30 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre; sokakta seyreden polis otosu, karşıdan gelen araca yol vermiş gibi yapıp aracın önünü kesti. Otomobilde akrabalarıyla bulunan sürücü ile polislerin arasında yol verme tartışması yaşandı. Bir vatandaşın cep telefonuyla çektiği görüntülere göre; polisler tartıştığı şahsa önce vurmaya başlıyor. Bu sırada olay yerine çok sayıda resmi polis yığılıyor. Polisler, sürücünün akrabası olan kadının çırpınışlarına aldırmadan şahsı yere yatırıp dövmeye başlıyor. Hızını alamayan bazı polisler ise kemeriyle yerde yatan şahsa vurmaya devam ediyor. Ayağa kaldırılan sürücü önce tenha bir yerde, ardından da polis aracında dayak yemeye devam ediyor. Polisler, baygın bir halde yatan şahsın yardımına gelen esnafı da olay yerinden uzaklaştırıyor.

Akrabalarının gözleri önünde dayak yiyen şahıs, polis aracına bindirilerek gözaltına alınıyor. Bu arada, olayı doğrulayan mahalle esnafı, basın mensuplarına konuşmaktan kaçındı. İçişleri Bakanlığı olayla ilgili müfettiş görevlendirirken 7 polisin açığa alındığı bildirildi. (İstanbul/CİHAN)

HABERİN VİDEOSU: http://evrensel.net/news.php?id=31217

GÖRÜNTÜLERİ ÇEKEN VATANDAŞ KONUŞTU: http://evrensel.net/news.php?id=31246

ÖNCEKİ HABER

16 köylü operasyon bölgesinden çıktı

SONRAKİ HABER

Hakkari'de kurtların saldırısı sonucu 83 keçi ve koyun öldü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa