30 Mart 2011 11:00

Hekimlerden 3 Nisan mitingine destek

ANKARA Tabip Odası (ATO), hekimler olarak güvencesiz çalışmayı ve taşeronluğu “İnsan sağlığına tehdit” olarak ele aldıklarını belirterek, emek örgütlerinin 3 Nisan günü Ankara’da yapacağı mitinge destek vereceklerini kaydetti.ATO, emek örgütlerinin 3 Nisan günü Ankara’da gerçekleştirecekleri

Hekimlerden 3 Nisan mitingine destek

Paylaş

ANKARA Tabip Odası (ATO), hekimler olarak güvencesiz çalışmayı ve taşeronluğu “İnsan sağlığına tehdit” olarak ele aldıklarını belirterek, emek örgütlerinin 3 Nisan günü Ankara’da yapacağı mitinge destek vereceklerini kaydetti.

ATO, emek örgütlerinin 3 Nisan günü Ankara’da gerçekleştirecekleri mitinge ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, sermayenin krizden çıktığı ancak emekçilerin ise krizinin büyüdüğü vurgulanarak, “Çalışma hakkını örgütlü güçleriyle kullanabilen işçilere yer vermeyen bir ‘emek cehennemi’ ne sürükleniyoruz” denildi. Açıklama ayrıca hekimlerin güvencesiz çalışmayı ve taşeronluğu insan sağlığına tehdit olarak ele aldığı vurgulanarak, emek örgütlerinin 3 Nisan günü düzenleyeceği mitinge hekimlerin de katılacağı kaydedildi. (ANKARA)

ÖNCEKİ HABER

Artık yeter!

SONRAKİ HABER

Denizli'de midibüs kaza yaptı: 12 öğrenci yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa