'Referandumda ‘hayır’ çıkarsa iç savaş çıkar'

'Referandumda ‘hayır’ çıkarsa iç savaş çıkar'

AKP Avusturya Teşkilatı Sorumlusu’nun bir konferansta ‘referandumda hayır’ çıkarsa iç savaş çıkar!’ dediği ortaya çıktı.

AKP Avusturya Teşkilatı Sorumlusu Mahmut Koç'un bir konferansta ‘referandumda hayır’ çıkarsa Allah korusun iç savaş çıkar!’ dediği ortaya çıktı.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, AKP Avusturya Teşkilatı Sorumlusu Mahmut Koç'un bir konferansta yaptığı açıklamadan bir bölümü Twitter hesabından paylaştı.

ANF logolu söz konusu videoda, Mahmut Koç, "Bu süreçte kafa karışıklıkları var diktatörlük ve tek kişi gibi. İnşallah hep beraber anlatırız. Mesele AK Parti meselesi değil, vatan meselesi. O yüzden de elimizden geleni yapmalıyız. Eğer bu seçimde kötü bir sonuç çıkarsa, Allah korusun iç savaş çıkar" ifadesini kullanıyor. (HABER MERKEZİ)

Tuncay Özkan'ın paylaştığı video şöyle:
 

www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. mahmut demirkollllu 9 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    evet çıkarsa=güven istikrar refah huzur artacak,ekonomi kalkınma demokratikleşme güçlenecek,Krizler terör vesayet ve koalisyonlar olmayacak.birlik ruhu gelişecek,Meclis yasama yürütme yargı güç kazanacak C.Başkanı sorumlu olacak yani yargılanabilecek.güvenoyu saçmalığı kalkacak.(KA).

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.