Beşiktaş Milangaz 37 yıl sonra şampiyon

TV8'de yayınlanan Jet Sosyete dizisinden ekran görüntüsü.

Beşiktaş Milangaz 37 yıl sonra şampiyon

Beko Basketbol Ligi’nde Beşiktaş Milangaz ile Anadolu Efes’in mücadele ettiği play-off final serisinin 6. maçını 80 - 76 kazanan Beşiktaş Milangaz seriyi 4 - 2'ye getirdi ve sezonun şampiyonu oldu.Beko Basketbol Ligi’nde Beşiktaş Milangaz ile Anadolu Efes’i karşı karşıya getiren Playoff Final Serisi'nin 6. maçı bu akşam oy

Beko Basketbol Ligi’nde Beşiktaş Milangaz ile Anadolu Efes’in mücadele ettiği play-off final serisinin 6. maçını 80 - 76 kazanan Beşiktaş Milangaz seriyi 4 - 2'ye getirdi ve sezonun şampiyonu oldu.

Beko Basketbol Ligi’nde Beşiktaş Milangaz ile Anadolu Efes’i karşı karşıya getiren Playoff Final Serisi'nin 6. maçı bu akşam oynandı. Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki karşılaşmada Beşiktaş Milangaz salondan 80 - 76 galip ayrılarak seriyi 4 - 2 yaptı ve şampiyonluğunu ilan etti.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda Anadolu Efes’in ev sahibi olduğu ilk iki maçı Siyah Beyazlı takım kazanarak seride 2-0 öne geçti. Lacivert Beyazlılar ise 3 Haziran günü oynanan karşılaşmayı 69-67’lik skorla kazanmış durumu da 2-1’e getirmişti. 5 Haziran’da yine Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki mücadeleyi Beşiktaş Milangaz 81-55 ile kazanırken (3-1), serinin beşinci maçında ise Anadolu Efes, uzatma sonunda 84-82 ile sonuca gitmişti (3-2). (İSTANBUL)

www.evrensel.net