Hülya Sancaklı için cenaze töreni düzenlendi

Hülya Sancaklı için cenaze töreni düzenlendi

MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’nın eşi Hülya Sancaklı için İstanbul Fatih'te cenaze töreni düzenlendi. Cenaze daha sonra toprağa verildi.

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı, son yolculuğuna uğurlandı.  

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. İstanbul Fatih Camii'ndeki cenaze törenine MHP Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin tamamı katıldı. Hükümet kanadından çok sayıda ismin yanı sıra eski futbolcuların bazıları da cenaze töreninde yer aldı.

Hülya Sancaklı'nın annesi Nevin Erdoğan, cenazede TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletveli Akif Hamzaçebi'ye sarılarak gözyaşı döktü.

Cenaze namazının kılınmasının ardından Hülya Sancaklı için helallik alındı. Daha sonra Hülya Sancaklı'nın cenazesi Eyüp Mezarlığı'nda toprağa verildi.

KILIÇDAROĞLU'NDAN TAZİYE TELEFONU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'yı eşi Hülya Sancaklı'nın vefatı sebebiyle telefonla aradı. CHP lideri Kılıçdaroğlu, telefon görüşmesinde, Sancaklı'nın yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini iletti. (DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 02 Şubat 2017 16:01
www.evrensel.net