Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı yaşamını yitirdi

Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı yaşamını yitirdi

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın intihar girişimi sonrası tedaviye alınan öğretmen eşi Hülya Sancaklı, yaşamını yitirdi.

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın öğretmen eşi Hülya Sancaklı, tedavi gördüğü hastanede yaşamını kaybetti.

Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı'nın yaşamını yitirdiği haberini MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü Facebook'tan duyurdu.

Yapılan açıklamada "MHP Kocaeli milletvekili ve MYK üyemiz Sayın Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz .Cennet mekanı olsun" denildi.

MHP Kocaeli Milletvekili Sancaklı, TBMM'deki görüşmeler sırasında eşinin durumuyla ilgili yaptığı açıklamada "Bu olay çok ağır geldi bana. Allah kimseye vermesin. Bir mucize bekliyoruz Allah’tan. Dua ediyoruz hepinizin de dua etmesini bekliyorum. Sevdikleriniz de dua etsin. Olayı yaşadığımda ne gördüm; büyük Türk milleti feraseti de haysiyeti insanlığı şerefi de yerinde duruyor. Kan anonsu yapıldığında 20 binin üstünde insan yarım saat içinde hastaneye koşup kan vermek için hastaneye girdi. Hiçbiri hangi dinden, gruptan hangisine oy veriyorsun diye sorulmadı. 5 dakika içinde kan stokları doldu. Bir mucize yarattı Allah. Olaydan 15 dakika sonra bütün doktorlar oradaydı" demişti. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 01 Şubat 2017 10:06
www.evrensel.net