Maraş'ta iş cinayeti: Elektrik akımına kapılan işçi öldü

Maraş'ta iş cinayeti: Elektrik akımına kapılan işçi öldü

Maraş’ta elektrik akımına kapılan bir enerji işçisi hayatını kaybetti.

Maraş'ta AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ'de çalışan 23 yaşındaki Ömer Karaca adlı işçi, akıma kapılarak yaşamını yitirdi.

Sol Haber portalında yer alan habere göre, Maraş AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş'de işçi Ömer Karaca (27) Ilıca Mahallesi'ndeki arızayı gidermek için elektrik direğine çıktı. Bu sırada akıma kapılan Karaca, direkten düşerek can verdi.

Karaca'nın cansız bedeni Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildi. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net

3 yorum yapılmış

  1. Mehmet çetin 8 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Emre bey haber hangi kanaldan geldi gitti bilmem biz akedaş elektrik arıza personeliyiz akedaş fırmasi Akgün elektrik ve Bekir elektrik diye iki teşeron fırma ile bizi caliştırı yor meşai üöretlerimiz verilmiyor maaşlarimiz gününden her ay 10 yada 20 gün sonra veriliyor ömer kardeşimiz de tani yorduk agir kış şartların da caliş mak tan artık bitkin duruma geliyoruz yetkili ler den bizim sesimizi duymasını ve bu işe bir care bulmasini istiyoruz teşeron fırmalar da eksik iş güvenliği malzemeleri ve vardiya sistemine uyulmasını sendika istiyoruz artık sesimi zi duyun daha kaç ömerlerin ölmesi lazım

  2. Emre 8 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Ayrıca 27 yaşında değil 23 yaşında Kanal Maraş yanlış girmiş yaşını.

  3. Emre 8 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 0

    Bu Haber Kanal Maraş'a aittir Sol Haber Portalına değil! Sol Haber Sitesi kaynak göstermeden bu haberi kullandı. Sizde kaynak Sol Haber Portalı mı diyorsunuz :)))

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.