Aziz Yıldırım yine ilginç açıklamalarda bulundu

Aziz Yıldırım yine ilginç açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan Aziz Yıldırım birçok ilginç iddia ileri sürdü.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada yine ilginç açıklamalarda bulundu.

"Yapmadığımız suçlardan dolayı suçlandık" diyen Yıldırım, artık PFDK ve Tahkim Kurulu'nu tanımayacaklarını belirtti. "TFF'nin bütün kadrolarında 'FETÖ'cüler var" iddiasında bulunan Yıldırım, Cumhuriyet Savcılığına konu ile ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını ifade etti. "Sayın Cavcav öldü, şimdi arkasından duayen diyorlar. Benim de ölmemi bekliyorlar herhalde ama ölmem" diyen Yıldırım "MHK eski başkanı 'FETÖ'cü müydü? Kamuoyuna açıklanması gerekiyor. Eğer öyle ise geçen seneki bütün kararlar şaibelidir" diyerek devam etti.

Transfer sezonu ile ilgili de ilginç iddialar ortaya atan Aziz Yıldırım, Trabzonspor'lu Mehmet Ekici'nin transferi ile ilgili algı operasyonu düzenlendiğini söyledi. Beşiktaşlı oyuncular arasından birkaç isimin Fenerbahçe'de oynamak istediğini iddia eden Yıldırım, "Quaresma'nın avukatı bizi aradı ve gelmek istedi" dedi.(SPOR SERVİSİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 28 Ocak 2017 12:22
www.evrensel.net