Çatıya çıkan dernek başkanı Erdoğan'a seslendi: Adalet yok!

Samsun'da bir yurttaş, 'Çok bunaldım' diyerek çıktığı 7 katlı binanın çatısından Erdoğan'a seslendi: Adalet istiyorum!

Genel merkezi Samsun'da bulunan bir derneğin başkanlığını yapan A.D., 7 katlı binanın çatısına çıktı ve sosyal medyada canlı yayın yaparak intihar edeceğini söyledi. Yargılandığı çeşitli davalarda kendine haksızlık yapıldığını öne süren A.D., Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek "Adalet istiyorum. Bu ülkede adalet denilen bir şey yok. Artık çok bunaldım" dedi.

Samsun'un İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesinde, başkanı olduğu derneğin bulunduğu 7 katlı binanın çatısına çıkan A.D., boynuna geçirdiği urganla sosyal medyadaki hesabından canlı yayın yaparak intihar edeceğini söyledi. Olay yerine gelen polisler çevreyi güvenlik kordonuna alarak durumu sağlık ekiplerine ve itfaiyeye bildirdi. İtfaiye ekipleri, A.D.'nin atlama olasılığını göz önüne alarak binanın önüne çadır açtı.

'ADALET İSTİYORUM'

Yargılandığı çeşitli davalarda kendisine haksızlıklar yapıldığını öne süren A.D., çatıdan Recep Tayyip Erdoğan'a da seslenerek, "Ben adalet istiyorum. Bu ülkede adalet denilen bir şey yok. Artık çok bunaldım." dedi. Polis, A.D. ile yaklaşık 4 saat süren görüşmesinden sonra A.D.'yi eyleminden vazgeçirdi. İntihar girişiminde bulunan adam ifadesi için polis merkezine götürüldü.

www.evrensel.net