Spor dünyası Cavcav için başsağlığı mesajı yayınladı

Spor dünyası Cavcav için başsağlığı mesajı yayınladı

TFF ve spor kulüpleri, 81 yaşında hayatını kaybeden Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav için başsağlığı mesajı yayınladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve futbol kulüpleri, hayatını kaybeden Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav için başsağlığı mesajı yayımladı.

TFF ve bazı kulüplerin yayımladığı mesajlar şöyle:

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU:

"Türk futbolunun duayen isimlerinden Kulüpler Birliği Onursal Başkanı ve Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. 1978 yılından beri Gençlerbirliği Başkanlığını yürüten Cavcav, 2000-2002, 2004-2005 ve 2013-2014 yıllarında Kulüpler Birliği Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Merhum İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet; ailesi, Gençlerbirliği camiası ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz."

BEŞİKTAŞ:

"Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Türk sporunun önemli bir figürü olmasının yanı sıra, duayen bir spor adamı olarak da tarihe adını yazdırmıştır. Son dönemlerde yaşadığı sağlık sorunlarına karşın, spora hizmete devam etmekten çekinmeyen Cavcav, Gençlerbirliği'ne de hayatını adayarak saygıyı hak etmiştir. Merhum İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Gençlerbirliği camiasına başsağlığı dileriz."

GALATASARAY:

"Amatör futbolcu olarak adım attığı spor camiasında 1975'ten beri yöneticilik yapan, Gençlerbirliği'nin efsane ve duayen başkanı İlhan Cavcav'ın aramızdan ayrıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesine, Gençlerbirliği Camiası'na ve Türk sporuna başsağlığı diliyoruz. Türk futboluna Kulüpler Birliği Başkanı olarak üç farklı dönem hizmet eden, 1977'den Gençlerbirliği'ne adım atıp 1978'den beri de Başkanlık görevini yürüten İlhan Cavcav, Ankara ekibi ile 2 kez Türkiye Kupası kazanmıştı."

FENERBAHÇE:

"Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Sayın İlhan Cavcav'ın, geçirdiği beyin kanaması sonucunda vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Sayın İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet, başta Cavcav Ailesi ve Gençlerbirliği Spor Kulübü olmak üzere merhumun tüm yakınları ve Türk Sporu'na başsağlığı dileriz."

TRABZONSPOR:

"Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Türk futboluna gerek futbolcu gerek yönetici olarak uzun yıllar hizmet eden; 1981'de ikinci kez Gençlerbirliği'nin başına geçtiğinden beri kulübün kurumsal ve sportif gelişimine ömrünü adayan değerli futbol insanı İlhan Cavcav'ı Türk spor kamuoyu asla unutmayacaktır. Sayın İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet, başta Gençlerbirliği Spor Kulübü olmak üzere, ailesi, sevenleri ve spor camiamıza başsağlığı diliyoruz."

BURSASPOR:

"Dün geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırılan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın tüm müdahalelere karşın hayatını kaybettiği haberini büyük üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. 37 yıllık Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanlığı suresince Türk futbolu ve sporuna yapmış olduğu hizmetlerle unutulmayacak spor adamları arasındaki yerini alan İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, Gençlerbirliği Spor Kulübü camiasına sabır ve başsağlığı dileriz."

ANKARAGÜCÜ:

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybeden, Türk futbolunun duayen isimlerinden İlhan Cavcav’a yüce Allah’tan rahmet, sevenlerine, dost ve kardeş kulübümüz Gençlerbirliği Spor Kulübüne başsağlığı dileriz.

OSMANLISPOR:

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’a Allah’tan rahmet niyaz eder, ailesine ve tüm sevenlerine sabır, başsağlığı dileriz.

ATİKER KONYASPOR:

Türk Futbolu'nun İlhan Abisi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Yönetim Kurulumuz bir mesaj yayınlayarak başsağlığı ve rahmet diledi. Mesajda şu sözlere yer verildi.

"Türk Futbolu'na damga vurmuş isimlerden, Gençlerbirliği Kulübü'nün Efsane Başkanı İlhan Cavcav abimizin tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. İlhan Abi'miz Anadolu Kulüpleri için örnek olmuş, bütün hayatını futbola adamış, icraatlarıyla başkan denilince akla ilk gelen isimlerden biri olmuştur. O'nu tanımanın ve birlikte bu camianın içinde olmanın büyük gururunu yaşıyoruz. İlhan Abi'ye Allah'tan rahmet, Gençlerbirliği Kulübü'ne, Türk Futbol Ailesi'ne ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanın cennet olsun İlhan Abi..." (SPOR SERVİSİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER ilhan cavcavtff