AKP'li vekil sahte hesapla TBMM'den canlı yayın yaptı

AKP'li vekil sahte hesapla TBMM'den canlı yayın yaptı

AKP, CHP’li vekillerin meclis yayınına karşı çıkarken, AKP'li vekil sahte hesapla TBMM'den periscope yayını yaptı.

Anayasa değişiklik teklifi 2. turda görüşülmeye devam ederken Meclis’ten canlı yayın yapan “@yelizadeley” isimli bir Twitter hesabının, AKP Mİlletvekili Ahmet Hamdi Çamlı tarafından açılıp kullanıldığı ortaya çıktı.

Çamlı, sahte hesabı super_titiz isimli kullanıcı ortaya çıkarınca “@yelizadeley” hesabı kapattı.

AKP’li Çamlı, açtığı sahte hesapla canlı yayın yaparak ve "TBMM'de CHP terörü" gibi tweetler atıyordu.

Ahmet Hamdi Çamlı'nın sahte hesap açarak yayın yaptığını öğrenen CHP sıraları, Çamlı'ya "Yeliz!! Yeliz!!" diye seslenerek protesto etti. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net

2 yorum yapılmış

  1. Adem tozlu 9 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Toplumda birimiz tehdit altıdaysak hepimiz risk altındayız demektir ! Bana ne? Demek yanlış olur. Türkiye bir kişiden büyüktür. Partili cumhur Türkiye nin parasını partiye aktarmasını kim önleyecek denetleyecek, DENETLENEMEYEN cumhuru kim denetleyecek biri bana açıklasın. Ben olsam partili cumhur Türkiye bin parasını hepsini aktarırım kim engel olabilecek. Libyaya,ıraka,Venezuela bakın hepsi aktarmış devlet diye bir şey kalmamış

  2. devrim 9 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    aslinda meclisinde maskesi düsüyor .bu kadarmi fasist irkci bir meclis olur bu miletin de bu meclisde birsey beklemesi absurt birseydir . hdp de bu meclisde birsey yapamaz chp side bu meclisde eli kolu bagli oynan sahde demokrasi meclis de umut yok bu halklar iyiki böyle bir diktaya kann veen meclis gördü .bu meclisde fasizm hakimdir .

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.