Reina'daki 'Noel Baba' servis elemanıymış

Reina'daki 'Noel Baba' servis elemanıymış

Reina katliamının yaşandığı gece 'Noel baba kıyafetli saldırgan' zannedilen kişinin servis elemanı olduğu ortaya çıktı.

İstanbul Ortaköy'de Reina gece kulübüne yönelik düzenlenen ve 39 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıda Noel baba kılığına girmiş bir saldırganın bulunduğu iddia edilmişti. Reina'nın idare müdürü, Noel Baba'nın servis elemanı olduğunu tespit ettiklerini söyledi.

Habertürk'ün haberine göre, Reina'nın müdürü, o gece yaşananları şöyle anlattı: "Ayaklandığımda birkaç yabancı müşteriyle çelik kapılı depoya kilitledim hepimizi. Polis geldiğinde içerideki silah sesleri kesilmişti. Polis eşliğinde odadan çıktık, yeğenlerime koştum. Mustafa’yı buldum ama Yunus’u göremedim. Bir saat sonra kameraman arkadaşımız Yunus’un vefat ettiğini söyledi. Müşteriye servis götürürken vurulmuş yeğenim."

Görmek, "Noel Baba kıyafetli saldırgan" iddiasını ise şöyle açıkladı: “İçeride Noel Baba kıyafetli birini gördüm. Bir süre göz göze geldik. Çok ses olduğu için konuşamadık. Bana sadece ‘Nasıl?’ diye sordu. Daha sonra bu kişinin servis elemanı arkadaşımız olduğunu öğrendik. İçerideki müşteriler için yapılan bir şirinlikti.” (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 06 Ocak 2017 08:36
www.evrensel.net