Güreşçilere ayetlerle 'motivasyon semineri'

Güreşçilere ayetlerle 'motivasyon semineri'

'Düşünce Koçu' olduğu belirtilen Münir Arıkan, TEDAŞ Güreş Kulübü sporcularına seminer verdi. Arıkan'a göre 'İlahi adalet hak edene madalya veriyor'.

TEDAŞ Güreş Kulübü sporcularına, "Düşünce Koçu" olduğu belirtilen Münir Arıkan tarafından seminer verildi.

DHA'nın haberine göre Arıkan, Hadis-i Şerif ve ayetlerden örnekler vererek "İlahi adalet hak edene madalya veriyor" iddiasında bulundu.

Ankara TEDAŞ Konukevi'nde yapılan programa Serbest Milli Takımlardan Sorumlu Danışman Yakup Topuz, TEDAŞ ve Milli Takım Antrenörü Yüksel Şanlı, TEDAŞ Güreş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Şimşek, TEDAŞ Güreş Kulübü Antrenörleri Ali Rıza Keser, İsmail Zurnacı ve Mehmet Yozgat ile TEDAŞ Kulübü güreşçileri katıldı. (SPOR SERVİSİ)

www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. ALASÖZ 9 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Hangi deneyin sonucu olarak İlahi Adaletin hak edene madalya verdiğine ulaşmış ki bu insanüstü! vatandaş, orayı gösterse birde. Hayatları boyunca alınlarının teri ile üstelik en aza çalışan emekçileri niye görüp bir madalya vermiyor bu ilahi adalet ki hep sporcuları niye gözetiyor, bir cevabı var mı acaba, bu tür insanların.

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.