İşteyiz ile yeni iş bulun, evinizi boyatın, özel ders verin!

İşteyiz ile yeni iş bulun, evinizi boyatın, özel ders verin!

İşteyiz.com ile ister firma, ister bireysel kullanıcı olun, dilediğiniz kategoride ücretsiz bir şekilde iş ilanı yayınlayabilirsiniz.

İş aramak ya da eleman bulmak, şehir hayatının zorlu süreçleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu amaca yönelik birçok araç var; gazetelerin seri ilan sayfaları, sarı sayfalar, ilan siteleri, kariyer siteleri, aracı kurumlar ve daha fazlası. Peki bu araçları kullanmak ne kadar hızlı sonuç veriyor? Hzlı ve şeffaf bir şekilde iş aramak ya da eleman bulmak mümkün mü?

Kısa süre önce açılan isteyiz.com, bu sorulara olumlu yanıt vermenizi amaçlıyor. İşteyiz, kolayca iş bulmaya aracılık eden bir ilan sitesi. Hızlı ve acil iş görüşmeleri için hiçbir beklemeye mahal vermeden doğrudan telefon yoluyla iletişim kurulmasını sağlayan İşteyiz, ilana başvuran ile çözüm arayan ilanverenleri anında bir araya getirerek şeffaf ve hızlı bir çözüm sunuyor.

İŞTEYİZ ÜCRETLİ Mİ?

İşteyiz, ücretsiz ilan verebildiğiniz bir iş platformu. İster firma, ister bireysel kullanıcı olun, dilediğiniz kategoride ücretsiz bir şekilde ilanınızı yayınlayabiliyorsunuz. İşteyiz ilanlardan ücret almadığı gibi, hizmet verenlerden de hizmet alanlardan da komisyon almıyor.
İşteyiz.com'da karmaşık modüller, sıkıcı açıklamalar, sayfalar boyunca devam eden formlar  yok. İlanınızı verin, işinizle ilgilenenler telefonunuzdan size ulaşsın. 
Belki bir restoransınız ve acil komiye ihtiyacınız var, belki de çalışan bir annesiniz ve deneyimli bir bakıcı arıyorsunuz. Sadece 1 dakikanızı ayırarak eleman ilanı verebilir ve telefonunuzun çalmasını bekleyebilirsiniz. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER işteyizilan