'Öğrenciyi iç çamaşırıyla sınıfta dolaştırdı' iddiası

'Öğrenciyi iç çamaşırıyla sınıfta dolaştırdı' iddiası

Antalya’da 2. sınıf öğretmeninin kız çocuğunu sınıfta soyup ‘Bunun iç çamaşırı bile pis’ diye rencide ettiği, kafasını tahtaya vurduğu iddia edildi.

Hacı Hafize Saygan 2 İlkokulu, öğrenci velilerinin sınıf öğretmeni D.L.’ye yönelik şiddet ve taciz suçlamaları ile karıştı. İddialar, resmi dilekçelerle önce okul yönetimine daha sonra ise Muratpaşa İlçe ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bildirilirken, olayın araştırılması için jet hızıyla müfettiş görevlendirildi.

‘ÖĞRENCİYİ SOYUP RENCİDE ETTİ’

Hürriyet’ten Salim Uzun’un haberine göre, okulda eğitim gören 2’nci sınıf öğrencileri ve velilerin gündeme taşıdığı iddialar kan dondurdu. 8 yaşındaki kızı T.’nin aynı okulda eğitim gördüğünü anlatan öğrenci velisi, “Öğretmenimiz D.L.’nin psikolojik sorunları olduğunu düşünüyoruz. Çünkü çocuklarımızın bize anlattığı şeyler inanılmaz. D.L., sınıfındaki F.N. isimli kız öğrenciyi pis olmakla suçlayıp önce kazağını, sonra pantolonunu çıkarmış ve tüm sınıf önünde ‘Görüyorsunuz bunun iç çamaşırı bile pis’ diyerek rencide etmiş. Sonra da kafasını tahtaya vurmuş” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Haberin devamı için tıklayınız. 

www.evrensel.net