'Öğrenciyi iç çamaşırıyla sınıfta dolaştırdı' iddiası

'Öğrenciyi iç çamaşırıyla sınıfta dolaştırdı' iddiası

Antalya’da 2. sınıf öğretmeninin kız çocuğunu sınıfta soyup ‘Bunun iç çamaşırı bile pis’ diye rencide ettiği, kafasını tahtaya vurduğu iddia edildi.

Hacı Hafize Saygan 2 İlkokulu, öğrenci velilerinin sınıf öğretmeni D.L.’ye yönelik şiddet ve taciz suçlamaları ile karıştı. İddialar, resmi dilekçelerle önce okul yönetimine daha sonra ise Muratpaşa İlçe ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bildirilirken, olayın araştırılması için jet hızıyla müfettiş görevlendirildi.

‘ÖĞRENCİYİ SOYUP RENCİDE ETTİ’

Hürriyet’ten Salim Uzun’un haberine göre, okulda eğitim gören 2’nci sınıf öğrencileri ve velilerin gündeme taşıdığı iddialar kan dondurdu. 8 yaşındaki kızı T.’nin aynı okulda eğitim gördüğünü anlatan öğrenci velisi, “Öğretmenimiz D.L.’nin psikolojik sorunları olduğunu düşünüyoruz. Çünkü çocuklarımızın bize anlattığı şeyler inanılmaz. D.L., sınıfındaki F.N. isimli kız öğrenciyi pis olmakla suçlayıp önce kazağını, sonra pantolonunu çıkarmış ve tüm sınıf önünde ‘Görüyorsunuz bunun iç çamaşırı bile pis’ diyerek rencide etmiş. Sonra da kafasını tahtaya vurmuş” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Haberin devamı için tıklayınız. 

www.evrensel.net

2 yorum yapılmış

  1. miray 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    dilara leylek isimli hocaymış bu.bunu halk eğitime mi vermişler anlamadım ben? şaka mı bu.

  2. Vehbi baran 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 0

    Benim için öğretmen denince kutsallarım arasındadır, ben bu canavara öğretmen diyemeyeceğim. Olay doğruysa acilen bi ruh ve sinir hastalıkları hastahanesine yatırılması lazım ve özelikle çocuklardan uzak tutulması lazım.

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.