Model’in solisti Fatma Turgut’tan 'grup bitti' açıklaması

Model’in solisti Fatma Turgut’tan 'grup bitti' açıklaması

Model'in solisti Fatma Turgut Twitter’dan 'grup bitti' derken, grubun sayfasından ‘"Fatma gruptan ayrıldı, Model dağılmadı’ açıklaması geldi

Model grubunun solisti Fatma Turgut, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla grubun dağıldığını açıkladı. 

Daha sonra grubun Twitter sayfasından "dağılmaya" ilişkin olarak "Fatma gruptan ayrıldı, Model dağılmadı. Ne yapacağız bilmiyoruz, bakacağız" mesajı yayınlandı.

Turgut yaptığı açıklamada, eylül ayından beri akıbeti belirlenmeye çalışılan grup arkadaşlarına Özdemir Asaf'ın şiirinden alıntıyla "Bekle deyip gittiler, ben bekledim, onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. MODEL bitti arkadaşlar" sözleriyle sitem etmişti. (HABER MERKEZİ)
 

www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. ehk2 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Her şeyi, popüler kültürdeki her şeyi haber yapmak zorunda değilsiniz. Bir haber ajansı gibi davranmaya çalıştığınızı gözlemliyorum; kısmen anlıyorum. Matbu kağıt da harcamıyorsunuz, hiçbir gideri de yok; ama bunları haberleştirmenin ne getirisi var? Tık sayısı, okuyucu bağımlılığı yaratma? Benim tavsiyem, editörlerinize bunları ayıklama olanağı vermeniz. Aslında bunları önümüze koyarak; asıl önemli meseleleri, gazetecilik açısından, seçici davranmadığınız için, arka plana atıyorsunuz...

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.