Beşiktaş'tan Babel'e resmi teklif

Beşiktaş'tan Babel'e resmi teklif

Şampiyonluk ve UEFA Avrupa Ligi mücadelesinde hücum hattını güçlendirmek isteyen Beşiktaş, Deportiva'da forma Ryan Babel için resmi teklif yaptı.

Beşiktaş yönetimi devre arası transfer dönemi öncesi çalışmalarına devam ediyor. Bir süre önce Ryan Babel ile ilgilenmeye başlayan siyah beyazlılar, Hollandalı oyuncuya resmi teklifini yaptı.

ÜCRETİNİ İNDİRMEK İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

NTVSpor'da yer alan habere göre; Babel'e iki buçuk yıllık sözleşme öneren yönetim, oyuncunun alacağı ücret konusunda görüşmelerine devam ediyor. Siyah beyazlılar, 31 Aralık'da sezon başında transfer olduğu Deportivo ile sözleşmesi bitecek Hollandalı futbolcu için bonservis bedeli ödemeyecek. Bu durum nedeniyle alacağı ücreti en yüksek seviyeye çıkarmaya çalışan Babel, yıllık 2 milyon Euro talep ediyor. 30 yaşındaki futbolcuya en fazla 1.5 milyon Euro ödemek isteyen yönetim, pazarlığa bir süre daha devam edecek.

ÇİN KULÜPLERİ DE PEŞİNDE

Babel'in Çin Ligi ekiplerinin radarına girmesi Hollandalı oyuncunun istediği ücrette ısrarcı olmasına neden oluyor. Çin'den gelen transfer teklifkerini Beşiktaş yönetimine aktaran Babel,, 2 milyon Euro yıllık ücrette ısrarına devam ediyor. Futbol komitesi Babel'in daha 2 milyon Euro'dan daha düşük ücreti kabul etmemesi durumunda transferden vazgeçecek. (SPOR SERVİSİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 16 Aralık 2016 17:19
www.evrensel.net