Ayşenur Arslan: Hüsnü Mahalli yoksa, programı bırakıyorum

Ayşenur Arslan: Hüsnü Mahalli yoksa, programı bırakıyorum

‘Medya Mahallesi’ sunucusu Ayşenur Arslan, Gazeteci Hüsnü Mahalli’nin tutuklanmasına tepki göstererek, programı bırakacağını açıkladı.

Gazeteci Ayşenur Arslan, Halk TV’de sunucusu olduğu programın düzenli konuklarından Hüsnü Mahalli'nin tutuklanmasına tepki gösterdi. Medya Mahallesi’ni sunan Arslan, “Gerçekten artık 'mış' gibi yapamayacağım. Hüsnü içerideyken gazetecilik yapamayacağım. Normalmiş gibi yapamayacağım. Program yapamayacağım" dedi.

Bugünkü programına tek başına çıkan Ayşenur Arslan, programın hemen öncesi sosyal medya hesabında “Stüdyoda tek başına” mesajını paylaştı.

 

 

Gazeteci Hüsnü Mahalli’nin "Cumhurbaşkanı'na hakaret" ve "Kurul halinde çalışan kamu görevlilerine görevlerinden dolayı hakaret" iddiasıyla tutuklanmasına tepki gösteren Arslan  programın sonunda gazetecilik yapamayacağını, programı bıraktığını şu sözlerle duyurdu:

“Gerçekten artık mış gibi yapamayacağım. Hüsnü içerideyken gazetecilik yapamayacağım. Normalmiş gibi yapamayacağım. Program yapamayacağım. Her şey normal gibi nasıl yaparım. Bazen de bağırmak için feryat etmek için susmak gerekiyor.” (MEDYA SERVİSİ)

 

Son Düzenlenme Tarihi: 16 Aralık 2016 12:40
www.evrensel.net