‘Cin hastanesi’ kapatıldı

‘Cin hastanesi’ kapatıldı

Basına ‘cin hastanesi’ diye yansıyan ve ‘Manevi Şifa Merkezi’ olarak çalıştırıldığı iddia edilen merkez süresiz olarak kapatıldı.

‘Cin hastanesi’ yakıştırmasıyla haberlere konu olan şifa merkezi olarak çalıştığı iddia edilen merkez, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün yürüttüğü inceleme kapsamında süresiz olarak kapatıldı.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan bilgilendirmeye göre Küçükçekmece İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlileri, polis ve zabıta eşliğinde İkitelli'de bulunan merkeze gitti. Ekipler ruhsatsız ve yetkisiz olduğu tespit edilen merkezi mühürleyerek, süresiz olarak kapattı.

BirGün’ün ortaya çıkardığı ve basında yaygın olarak yer alan haberler üzerine Sağlık Bakanlığından, 'Cin Hastanesi' veya 'Manevi Şifa Merkezi' olarak herhangi bir kuruluşa hiçbir yetki veya ruhsat verilmediği belirtilerek, iddialarla ilgili inceleme başlatıldığı bildirilmişti. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER Cin hastanesi

1 yorum yapılmış

  1. ercan 10 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    birgün ve ve siz evrensel çalışan degerli güzel insanları emekleri için saygı ve minnettarlıgımı dile getirmeyi borç bilirim....haber yayınlarınızın dogruluk oranında %100 olması ayrıca tebrik'e şayan en güzel örneklerdendir

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.