İhlas’tan dolar kampanyası

İhlas’tan dolar kampanyası

İhlas Yayın Grubu, hükümete destek için ilan hazırlayarak “Dolarını boz” kampanyası başlattı.

İhlas Holding bünyesindeki İhlas Yayın Grubu, hükümete destek için “Dolarını boz” kampanyası başlattı. Bunun için de bir ilan hazırladı. Gazeteport’un haberine göre dolarını satıp Türk Lirası veya altın alan kişilerin bu görüntüleri kendilerine göndermesi durumunda haber yapacaklarını duyuran İhlas Yayın Grubu’nun yaptığı açıklama şöyle; “Ekonomik darbe girişimine karşı büyük mücadeleyi İhlas Haber Ajansı kameraları da adım adım takip edecek. Toplumsal bilincin artması için Türkiye Gazetesi de yayınlarıyla kampanyaya destek verecek. İhlas Medya Grubu yayın kuruluşları kampanyaya doğrudan destek olmanın yanında, dolarını bozup oyunu bozma gayretinde olanları da sayfalarından ve ekranlarından duyuracak” (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. musa esenboğa 11 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    siz ihlas finansta bütün dolarîmızį çaldınız dolar mı kaldı kul hakkı yiyen adiler siz önce onları ödeyin bîrakın insanları kandırmayı hadi yayınlayın

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.