Sunucu İpek Atcan: Metroda tekmelendim

Sunucu İpek Atcan: Metroda tekmelendim

Müzik yazarı ve Dream TV sunucusu İpek Atcan, Twitter'da 'metroda bacak bacak üstüne attığı için tekmelendiğini' duyurdu.

Televizyon sunucusu İpek Atcan, Twitter hesabından bacak bacak üstüne attığı için metroda tekmelendiğini duyurdu. Atcan olayı detaylı olarak blogunda da yayınladı.

Atcan, metro istasyonunda beklediği sırada gerçekleşen olayı blogunda şöyle anlattı: “Bugün akşam saatleri, metrodaki bankta oturmuş metroyu bekliyorum. Gelmesine 3 dakika var. Sağımda solumda insanlar, yanımda tatlı bir teyze. Bir adam yürüyor, sağa sola bakmadan, kendi halinde. Ben adama bakıyorum. O adama da bakıyorum başka insanlara da. Severim insanları seyretmeyi. Herkesin göz göze gelmekten çekindiği şu günlerde hala ve de inatla severim. Sonra göz göze geliyoruz, “Ne oturuyorsun lan öyle bacak bacak üstüne!” diyor ve atıyor tekmeyi. Ben de teyze de şok geçiriyoruz. Birkaç insan görüyor. “ck ck ck”lar, “ne hale geldikler” havada uçuşuyor, “Biz n’olduk lan?” diyorum içimden, yürüyüp giden adam ve ardından bakan bizler. Tepki bile veremedim. Belki de ilk defa. Sanmayın ki dayak yedim. Sanmayın ki bacağım mosmor. Ama ruhum dayak yedi, kalbim de mosmor.” (HABER MERKEZİ)

 

www.evrensel.net