Pedallar ‘barış’a çevrildi

Pedallar ‘barış’a çevrildi

Barış temalı 2. Uluslararası Bisiklet Turu Ayvalık ile Cunda Adası arasındaki 9 kilometrelik parkurda gerçekleştirildi.

Ayvalık Tabiat Platformu ve Ayvalık Bisikletlileri tarafından organize edilen 2. Uluslararası Bisiklet Turu, Balıkesir'de barış temasıyla gerçekleştirildi. Ayvalık Belediyesi’nin katkıları ile yapılan ve üzerinde Türkçe ve İngilizce olarak ‘barış’ yazılı tişörtlerle yüze yakın katılımcının yer aldığı bisiklet turu Ayvalık ile Cunda Adası arasındaki 9 kilometrelik parkurda gerçekleştirildi.

Etkinlik izleyicilerden de ilgi gördü. 2. Uluslararası Bisiklet Turu Düzenleme Komitesi üyelerinden Piraye Bayman, Evrensel’e yaptığı açıklamada barışa en çok gereksinim duyduğumuz bu süreçte yapılan bisiklet turunun daha bir anlam kazandığına vurgu yaptı. Organizasyon görevlilerinden Emel İstanyan ise en acil taleplerinin barış olduğunu ve etkinliğin barışa katkı sağlayacağına inandıklarını belirtti. (Balıkesir/EVRENSEL)

www.evrensel.net

0 yorum yapılmış

    Yorum yapın

    Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.