Hayat Televizyonu izleyicileriyle buluşuyor

Hayat Televizyonu izleyicileriyle buluşuyor

ADIYAMAN’ın Gölbaşı ilçesinde Hayat Televizyonu ve Evrensel Gazetesi dayanışma yemeği düzenlendi. Ulu Serhat Düğün salonunda gerçekleştirilen Dayanışma yemeğine, yüzlerce Gölbaşılının yanı sıra, Gölbaşındaki kurum, sendika, dernek ve siyasi parti temsilcileri katıldılar.Gölbaşı Eğitim Sen Temsilcilik Başka

Gölbaşı Eğitim Sen Temsilcilik Başkanı Harun Uçar, Hayat Televizyonu’nun ve Evrensel Gazetesinin sürekli emekçilerin yanında olduğunu, kendilerinin de sürekli Hayat Televizyonu ve Evrensel gazetesinin yanında olacaklarını söyledi. Etkinlikte konuşma yapan Hayat Televizyonu ve Evrensel Gazetesi Adıyaman Muhabiri Metin Alan, Televizyon ve gazetenin işçileri, emekçileri ve ezilenleri birleştirme doğrultusunda yayın yaptığını, Adıyaman’da Alevi evleri işaretlendiğinde, olayı kamuoyuna ilk duyuranın Hayat Televizyonu ve Evrensel gazetesi olduğunu, Roboski’de 34 Kürt genci öldürüldüğünde, burjuva medyanın görmezden gelmesine ve yetkililerin duyarsız davranmalarına rağmen Hayat Televizyonu ve Evrensel Gazetesinin sürekli Roboskililerin yanında olduğunu söyledi.

Dayanışma yemeğinde destek amacıyla, Gölbaşılı Yerel Sanatçı Ayhan Akmeşe ve Adıyaman’ın yerel sanatçılarından Aziz Taştan ve müzik grubu sahne aldılar. Etkinlik çekilen halayların ardından sona erdi.

ADIYAMAN’DA BAJAR HAYAT TELEVİZYONU İZLEYİCİLERİYLE BULUŞTU

“Hayat Televizyonu izleyicileriyle buluşuyor” etkinlikleri kapsamında Hayat televizyonu ve Evrensel gazetesi ile dayanışma konseri düzenlendi. Bajar’ın birbirinden güzel ezgilerini seslendirdiği konser coşku dolu geçti. Adıyaman Cem Özgül Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen konserde yüzlerce kişi Bajar’ın ezgileriyle halay çekti.

Konser öncesinde Hayat Televizyonu ve Evrensel Gazetesi Adıyaman Muhabiri Metin Alan yaptığı konuşmada, Hayat Televizyonu’nun milyarderlerin değil milyonların televizyonu olduğunu, yayın hayatı boyunca Hayat Televizyonu ve Evrensel’in nerede bir hak ihlali varsa, nerede bir işçi-emekçi direnişi varsa orada, onların mücadelesinin bir parçası olduğunu söyledi. Televizyon ve gazetenin emekçilerin mücadelesinin birleştirilmesinde önemli birer araç olduğunu vurgulayan Alan, herkesi Hayat Televizyonu ve Evrensel gazetesi ile dayanışmaya çağırdı.
(Adıyaman/EVRENSEL)

www.evrensel.net