22 Ekim 2016 21:08

Galatasaray'da yönetim, Riva ve Florya için yetki aldı

Galatasaray Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda yönetim Riva ve Florya arazilerinin geliştirilmesine yönelik projelerle ilgili yetki aldı.

Paylaş

 
Galatasaray Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda Başkan Dursun Özbek yönetimi, Riva ve Florya arazilerinin geliştirilmesine yönelik projelerle ilgili olarak kongre üyelerinden yetki aldı.

Galatasaray Spor Kulübü'nün Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi ile ilgili projelerinin görüşüldüğü Olağanüstü Genel Kurul, UNIQ İstanbul Gösteri Merkezi'nde yapıldı. 

Riva ile Florya'da bulunan araziler için hazırlanan ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile ön protokolü yapılan projelerin hayata geçirilebilmesi için genel kurul üyelerinden onay istendi.

1690 genel kurul üyesinin katılımında, 47 karşı oyla proje onaylandı. 

Oylama sonrası teşekkür konuşması yapan Dursun Özbek, şunları söyledi;

"Değerli Galatasaraylılar, Galatasaray'ın bu tarihi Genel Kurulu'nda şahsıma ve yönetim kuruluma gösterdiğiniz teveccühten ve itimattan dolayı size çok derin, çok büyük teşekkürlerimi sunuyorum. Gözünüz geride kalmasın, emanetimiz başımın üstündedir. Kendi varlığımdan, kendi mallarımdan daha yukarıdadır. Hepinize saygılarımı sunuyorum." (DHA)
 

ÖNCEKİ HABER

Bakırköy Belediyesi’nde sözleşme imzalandı

SONRAKİ HABER

Avesta Yayınları'nın bir kitabı yasaklandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa