17 Ekim 2016 13:36

Sahillere beton yol

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra sahil şeridinde yer alan bölgeler arasında ulaşımı sağlamak için beton yol çalışmasına başladı.

Paylaş

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra sahil şeridinde yer alan bölgeler arasında ulaşımı sağlamak için beton yol çalışmasına başladı, yol 19 bin 200 metre olacak.

Belediyenin Kandıra’da beton yol ile sahillere ulaşımın kolaylaşacağını ifade ettiği yol çalışmaları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın projesi kapsamında sürdürülüyor ve tüm hızıyla Kandıra sahillerinde beton yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Beton yol, Kerpe-Sarısu, Sarısu-Seyrek ve Sarısu-Doğancılık arasında yapılırken, bu yerler çevre illerden çok sayıda ziyaretçi alıyor, ayrıca Kaya Havuzu denilen doğal havuz bulunuyor.

19 BİN 200 METRE BETON YOL

Proje ile birlikte Seyrek’ten başlayarak Kerpe’ye kadar olan sahil şeridindeki beldeler beton yol ile birbirine bağlanacak. Toplamda 19 bin 200 m yol yapımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Kerpe-Sarısu arasında 6 bin 800 m, Sarısu-Doğancılık arası 6 bin 200 m ve Sarısu-Seyrek arası 6 bin 700 m oto korkuluklu beton yol çalışması yapılacak. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Kurtulmuş: Eğittiğimiz 3 bin savaşçı operasyona katıldı

SONRAKİ HABER

Gökhan Akman mezarı başında anıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...