Yüzlerce Antepli Hayat Televizyonu şenliğinde buluştu

Yüzlerce Antepli Hayat Televizyonu şenliğinde buluştu

Gaziantep Hayat Televizyonu temsilciliği, dillerin ve seslerin tüm renkleriyle organize ettiği ‘Hayat Şenliği’ gerçekleştirdi. Karataş Amfi Tiyatroda gerçekleştirilen şenlikte katılan yüzlerce kişi Bajar ve Nar Ekşisi grubuyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.Hayat Şenliğinin açılış konuşmasını yapan Demet B

Hayat Şenliğinin açılış konuşmasını yapan Demet Bağcı, “Hayat Televizyonu on binlerce işçi ve emekçinin, sanatçıların, aydınların, kadınların, gençlerin, barış, demokrasi isteyenlerin desteğini alarak, hayatın tüm renkleri sloganıyla, milyonerlerin değil, milyonların televizyonu olma iddiasıyla yayın hayatına başladı” dedi. Hayat Televizyonu’nun da bütün bu kanallara karşı her zaman gerçeklerin yanında olduğunu söyleyen Bağcı, “Hayat Televizyonu sadece bir televizyon değil, bütün bir hayatı sığdırmaya çalışıyor ekranlarına, tüm renkleri ve olanca gerçekliğiyle” diye konuştu. Bağcı, hükümetin sefalet zammına karşı 23 Mayısta greve hazırlanan kamu emekçilerimizin mücadelesini de selamladıklarını söyledi.

Denizler, İbrahim Kaypakkaya, Ahmet Kaya, Tuzlada ölen işçilerin anılarak, şarkıların okunduğu gece de Nar Sanat’ın Nar Ekşisi grubu ve Bajar’la, katılanlar unutulmaz bir gece yaşadı.
(Gaziantep/EVRENSEL)

www.evrensel.net