01 Ekim 2016 22:26

Sıla, 7 Ağustos'tan sonra ilk konserini İzmir'de verdi

Yenikapı Mitingi öncesi 'böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum' deyince konserleri iptal edilen Şarkıcı Sıla ilk konserini İzmir'de verdi.

Paylaş

15 Temmuz darbe girişiminin ardından 7 Ağustosta İstanbul Yenikapı'da düzenlenen 'demokrasi mitingi' için "Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" dediği için konserleri iptal edilen Şarkıcı Sıla, izmir'de sevenlerinin karşısına çıktı.

İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Sıla Gençoğlu, yaklaşık 4 saat sahnede kaldı. İzleyenlerine seslenen Sıla Gençoğlu, "Ne hoş karşılama, çok güzel bir akşam, nefis bir akşam. Kavuşmak çok güzel, sizi burada görmek çok güzel. İnsanın memleketinde olması çok güzel. Teker teker yanaklarınızdan öpüp teker teker kocaman sarılıp kocaman kucaklıyorum" dedi.

Bu sırada konsere gelenlerden bir kısmı "Yalnız değilsin" diye bağırdı, ardından birden alkış sesleri yükseldi. Buna karşılık Sıla Gençoğlu da "Hiçbirimiz yanlız değiliz" çok güzel bir akşam geçireceğiz. Kah üzüleceğiz kah sevinecez. Kendimizi bu akşam müziğin kollarına bırakalım" dedi.

Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Sıla, zaman zaman hayranları ile sohbet etti. Konuşurken "Bu aralar cümleler sıkıntılı" demesi de dikkat çekti. (DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Meclisin açılış resepsiyonunda ‘güvenlik' paranoyası

SONRAKİ HABER

HDP’li Beştaş: Erdoğan, lütfun gereğini yerine getiriyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa