Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’ya ‘akademi’ daveti

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’ya ‘akademi’ daveti

AKP’nin 74. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısının açılışında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’yu eleştirdi. Başbakan Erdoğan, “Bu saatten sonra CHP Genel Başkanına siyaset dersi, bir de muhalefet etme dersi veremeyiz ama arzu ederse Ak Parti Siyaset Akademisinin kapısı ardına kadar açık&rdq

AKP’nin 74. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısının açılışında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’yu eleştirdi. Başbakan Erdoğan, “Bu saatten sonra CHP Genel Başkanına siyaset dersi, bir de muhalefet etme dersi veremeyiz ama arzu ederse Ak Parti Siyaset Akademisinin kapısı ardına kadar açık” dedi.

Konuşmasında Türkiye’nin ekonomisini öven Erdoğan, “Ak Parti iktidarı israf ekonomisini, israf kültürünü ortadan kaldırdı” dedi. Önümüzdeki yerel seçimler hakkında konuşan Erdoğan “Belediyecilik iktidar provasıdır. Belediyede başarılı ol, iktidarı al” dedi. Süt dağıtımlarıyla ilgili Kılıçdaroğlu’nun eleştirilerine yanıt veren Erdoğan, “Bu yalanlarla milyonlarca çocuğun ve ailenin zihninde tereddüt oluşturdun. Sen ortaya pislik atacaksın biz de senin pisliklerini mi temizleyeceğiz? Bu nasıl siyaset” dedi. (ANKARA)

www.evrensel.net