14 Mayıs 2012 08:54

İstanbul'da 1 Mayıs baskınları

İstanbul'da çok sayıda eve düzenlenen baskınlardan çok sayıda kişi gözaltına alındı. Gözaltıların 1 Mayıs'ta yaşanan olaylarla ilgili olduğu belirtiliyor.1 Mayıs kutlamaları sırasında Şişli'de meydana gelen olaylara karıştıkları iddiasıyla çok sayıda kişinin evine baskın düzenlendi. İstanbul Emniyet Müd&

İstanbul'da 1 Mayıs baskınları

Paylaş

İstanbul'da çok sayıda eve düzenlenen baskınlardan çok sayıda kişi gözaltına alındı. Gözaltıların 1 Mayıs'ta yaşanan olaylarla ilgili olduğu belirtiliyor.

1 Mayıs kutlamaları sırasında Şişli'de meydana gelen olaylara karıştıkları iddiasıyla çok sayıda kişinin evine baskın düzenlendi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'ne bağlı polisler tarafından gerçekleştirilen operasyona çok sayıda polis katıldı. Birçok adrese eş zamanlı gerçekleştirilen baskında, 60'a yakın kişinin gözaltına alındığı belirtiliyor. Operasyonun 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda Şişli'de işyerleri ve bankaların camlarının kırılması olaylarına karışanları yakalamak amacıyla gerçekleştirildiği iddia ediliyor. (İSTANBUL)

ÖNCEKİ HABER

Öz İplik İş’te yeni iddialar

SONRAKİ HABER

100. yıl logosu esinlenme mi, çalıntı mı?

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa