12 Mayıs 2012 11:47

‘Bu son oyun olmasın’

ANKARA Devlet Tiyatrosu müdavimleri son günlerde devlet tiyatrolarına ve tiyatro emekçilerine yönelik eleştirileri, bugün “Küçük Tiyatro” önünde protesto edecekler.Şehir tiyatroları ile başlayan ve daha sonra devlet tiyatrolarını hedef alan eleştirilere tepki gösterecek olan seyirciler bütün Ankaralıl

‘Bu son oyun olmasın’

Paylaş

ANKARA Devlet Tiyatrosu müdavimleri son günlerde devlet tiyatrolarına ve tiyatro emekçilerine yönelik eleştirileri, bugün “Küçük Tiyatro” önünde protesto edecekler.

Şehir tiyatroları ile başlayan ve daha sonra devlet tiyatrolarını hedef alan eleştirilere tepki gösterecek olan seyirciler bütün Ankaralıları tiyatrolara ve sanata sahip çıkmaya çağırıyorlar. “Venedik Taciri” adlı oyunu birlikte izledikten sonra saat 17.00’de Küçük Tiyatro önünde alkışlarla tiyatroya sahip çıkacak olan seyirciler, “Bu son oyun olmasın” diyecekler. Eyleme Kültür Sanat-Sen’in de aralarında bulunduğu TOBAV, TOMEB, DETİS, TODER, Oyuncular Sendikası, Sanatçılar Girişimi ve Özerk Sanat Konseyi gibi sanat örgütleri de destek verecek. (Ankara/EVRENSEL)

ÖNCEKİ HABER

Siyanür kazası davasında köylüler konuştu

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan tehlikeli açıklar

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa