10 Ağustos 2016 20:54

İstanbul Kitap Fuarı 35. yaşında

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, otuz beşinci yaşını 12-20 Kasım arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de kutlayacak.

İstanbul Kitap Fuarı 35. yaşında

Paylaş

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, otuz beşinci yaşını 12-20 Kasım arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de kutlayacak.

Bu sene yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılması beklenirken, dokuz gün süresince etkinliklerin yanı sıra çocuklar için atölyeler ve yazarların katılımıyla söyleşiler gerçekleştirilecek, yüzlerce imza gününde yazarlar okurlarıyla buluşacak.

IOANNA KUÇURADİ ONUR YAZARI

Kitap Fuarları Danışma Kurulu tarafından alınan kararla filozof-akademisyen Sayın Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı “Onur Yazarı” olarak belirlenmiştir. Fuar süresince Kuçuradi’nin yaşamı ve eserleri üzerine, kendisinin de katılımıyla çeşitli paneller ve etkinlikler düzenlenecektir.

Fuarın teması ise “Felsefe ve İnsan” olarak kararlaştırılmıştır. Tema kapsamında İstanbul Kitap Fuarı yurt içinden ve yurt dışından çok değerli yazarları konuk etmeye hazırlanıyor. Fuar, tema kapsamında Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi’nin ve birbirinden değerli yazarların katılımıyla çeşitli kültür etkinliklerine ev sahipliği yapacak. (KÜLTÜR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Galatasaray’da OHAL günleri: Yerli ve masraflı

SONRAKİ HABER

Dersim'de koruma altındaki vaşak silahla vurularak öldürüldü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa