Eşini ve kızını öldürüp oğlunu yaralayan polis intihar etti

Eşini ve kızını öldürüp oğlunu yaralayan polis intihar etti

Konya'da Harun K. isimli polis, eşi Neslihan ve 6 yaşındaki kızı Ecem'i tabancayla öldürüp 10 yaşındaki oğlu T.'yi yaraladıktan sonra intihar etti.

Konya'nın Ereğli ilçesinde 44 yaşındaki Polis Harun K., adliyede memur olan eşi 42 yaşındaki Neslihan ve kızı 6 yaşındaki Ecem'i tabancayla öldürüp oğlu 10 yaşındaki T.'yi yaraladıktan sonra intihar etti.  Ağır yaralı T. K., hastanede tedavi altına alındı.

Olay, bugün saat 04.00 sıralarında Ereğli İlçesi Eti Mahallesi Meydan Konutları'nın 5'inci katında meydana geldi. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru H. K., beylik tabancasıyla yatak odasındaki eşi Neslihan'a, ardından odalarında uyuyan oğlu T. ve kızı Ecem'e peş peşe ateş etti. Ardından da tabancayı kendi başına dayayıp tetiği çekti. 

Silah sesini duyan komşuları polise haber verdi. Çilingir yardımıyla kapıyı açıp içeri giren polisler, meslektaşları Harun Kaymaz ve ailesini kanlar içinde buldu. Sağlık görevlileri yaptıkları kontrolde Harun K., eşi Neslihan ve kızı Ecem'in öldüğünü saptadı. Ağır yaralı T. K. ise Ereğli Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavinin ardından Konya'ya sevk edildi. T. K.'nin de hayatı tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

H. K.'nin mesai arkadaşları, son günlerde aşırı mesai yapmak zorunda kalmanın verdiği stresle cinnet geçirmiş olabileceğini ileri sürdü. (DHA)

www.evrensel.net
ETİKETLER cinayet