18 Temmuz 2016 16:14

Çocuğa istismara 21 yıl hapis cezası

Kayseri Pınarbaşı'nda pazarcılık yapıp market işleten Ali Mağara, 6 yaşında erkek çocuğuna cinsel istismardan 21 yıl 10 ay hapis cezası aldı.

Paylaş

Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde pazarcılık yapıp market işleten 5 çocuk babası Ali Mağara, 6 yaşında erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunmak suçundan 21 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Kayseri 2’nci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın dünkü duruşmasına tutuklu Ali Mağara, mağdur çocuk ile anne ve babası ve avukatları katıldı. Tutuklu Ali Mağara mahkemede yaptığı savunmada, “Suçlamaları kabul etmiyorum. Haftanın belli günleri ilçe pazarlarında bazı günler ise markette çalışıyorum. Böyle bir olayı gerçekleştirmem mümkün değil” iddiasında bulundu. 

KORKTUĞUNU SÖYLEYİNCE SANIK SALONDAN ÇIKARILDI

Cinsel istismara maruz kalan çocuk ise ifade öncesi Ali Mağara’dan korktuğunu söyledi. Mahkeme başkanı bunun üzerine sanığı mahkeme salonundan çıkardı. Olayla ilgili çocuğun oyun arkadaşları K.K. (7) ve A.S. (6) mahkemede tanık olarak dinlendi.

Mahkeme heyeti yapılan yargılanma sonucu Ali Mağara’ya “Çocuğa basit cinsel istismarı” suçundan 15 yıl 7 ay, “Hürriyetinden yoksun kılma” suçundan ise 6 yıl 3 ay olmak üzere toplam 21 yıl 10 ay hapis cezası verdi. (Kayseri/DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

HDP Kocaeli il binasına saldırı

SONRAKİ HABER

İller Bankası'nın belediyelere vereceği yeni kaynağını AKP dağıtacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa