05 Mayıs 2012 16:58

Gürsel Tekin: Genel gidişata itiraz ediyorum

CHP MYK’daki görevinden istifa eden Gürsel Tekin, yeni bir CHP’ye ihtiyaç olduğunu belirterek, “Genel gidişata itiraz ediyorum, bedel ödemeye hazırım” dedi.CHP MYK'daki görevinden istifa eden CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, istifasıyla ilgili Ankara dönüşü İstanbul Atatürk Havalimanı

Gürsel Tekin: Genel gidişata itiraz ediyorum

Paylaş

CHP MYK’daki görevinden istifa eden Gürsel Tekin, yeni bir CHP’ye ihtiyaç olduğunu belirterek, “Genel gidişata itiraz ediyorum, bedel ödemeye hazırım” dedi.

CHP MYK'daki görevinden istifa eden CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, istifasıyla ilgili Ankara dönüşü İstanbul Atatürk Havalimanı’nda basın toplantısı düzenledi. Yeni bir CHP'ye ihtiyaç olduğunu belirten Tekin, "Genel gidişata itiraz ediyorum, bedel ödemeye hazırım" diye konuştu. Tekin, "Kırgınlıklarım var. CHP içeride ve dışarıda normalleşmeli. Ben kişilerin değil, uygulamanın karşısındayım. Eleştirilerim ve tavrım bu noktada değerlendirilmelidir" dedi.

Sarıgül ile kesinlikle yeni bir parti kurma çalışmasının olmadığını da belirten Tekin, “Ben CHP'nin iktidar olmasını, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun da başbakan olmasını istiyorum. Güdülmeye itiraz ediyorum'' diye belirtti. Tekin, her zaman Genel Başkanları Kılıçdaroğlu'nun yanında yer alacağını da sözlerine ekledi. (İSTANBUL)

ÖNCEKİ HABER

RMK işçileri greve hazırlanıyor

SONRAKİ HABER

Dilovası’nda iş kazası: Forktliftin altında kalan işçi yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa