04 Temmuz 2016 16:36

Galler kupayı alırsa Saunders'in cezası silinecek!

Birmingham Havalimanı, Galler'in Euro 2016'yı kazanması halinde Dean Saunders'ın park cezasını kaldıracağını açıkladı.

Galler kupayı alırsa Saunders'in cezası silinecek!

Paylaş

İngiltere'de Birmingham Havalimanı, paylaştığı bir Twitter mesajıyla Galler'in Euro 2016'yı kazanması halinde Galler futbolunun yetiştirdiği önemli golcülerden Dean Saunders'ın park cezasını kaldıracağını açıkladı.

Euro 2016 boyunca BBC'de yorumculuk yapan Saunders, turnuva başlamadan önce Galler'in EURO 2016'da fazla ilerleyemeyeceğini düşünerek arabasını Birmingham Havalimanı'nda kısa süreli park için ayrılan alanda bırakmıştı.

BBC'nin haberine göre arabası haftalardır havalimanında bekleyen Saunders için her geçen saat ceza tutarı artıyor. Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Saunders dönüşte 1000 sterlinlik (yaklaşık 1200 avro) bir faturayla karşılaşmayı beklediğini söylüyor.

HABER VE ANALİZLERLE EURO 2016 ÖZEL SAYFASI

Ancak Birmingham Havalimanı'nın paylaştığı bir Twitter mesajında Galler'in şampiyon olması halinde Saunders'ın park cezasının da silineceği söylendi.

Saunders, beklediğinden uzun süredir Fransa'da kaldığını ifade ederken "Yanımda getirdiğim temiz kıyafetler de bitiyor" demişti.

Havalimanıysa, "Dean'e kıyafetler konusunda yardımcı olamayız ama Galler şampiyon olursa park cezası yok!" mesajını paylaştı. (SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Engelliler Munzur’da rafting yaptı

SONRAKİ HABER

HDP’nin itirazına YSK’den ‘yazışmalı’ ret

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa