Haber Sen Atatürk Havalimanı'ndaki saldırıyı kınadı

Haber Sen Atatürk Havalimanı'ndaki saldırıyı kınadı

Haber Sen İzmir Şubesi, İstanbul Atatürk Havalimanındaki bombalı saldırıyı kınamak için Posta İşleme Merkez Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaptı.

Haber Sen İzmir Şubesi, İstanbul Atatürk Havalimanındaki bombalı saldırıyı kınamak için Posta İşleme Merkez Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaptı. Açıklamada, "İstanbul Atatürk Havalimanındaki katliamı, terörü kınıyor ve lanetliyoruz" yazılı dövizler taşındı.

Basın açıklamasında konuşan Haber Sen İzmir Şube Başkanı Ali Yılbaşı, canlı bomba eyleminin ilk olmadığını, son bir yıl içinde canlı bomba eylemlerinde 294 insanın yaşamını yitirdiğini söyledi.  PTT çalışanları olarak terörü lanetlediklerini ve katliamları kınadıklarını ifade eden Yılbaşı, "Bundan sonrada benzer katliamların tekrar tekrar yaşanmaması, ülkemizde barışın, kardeşliğin egemen olması için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Böylesi saldırılara ve katliamlara boyun eğmeyeceğiz, alışmayacağız, kabullenmeyeceğiz. Biz bu acıların son bulması, barışı ve kardeşliği isteyenlerin sesinin daha çok yükseltilmesi için mücadele edeceğiz" dedi. (İzmir/EVRENSEL)

www.evrensel.net