19 Haziran 2016 18:29

Otogarın sadece tabelası değişti!

AKP’li Elazığ Belediyesi yerel seçimlerden önce verdiği sözleri unuttu. Bu vaatlerden biri de Elazığ’a yeni otogar yapmaktı

Otogarın sadece tabelası değişti!

Paylaş

AKP’li Elazığ Belediyesi yerel seçimlerden önce verdiği sözleri unuttu. Bu vaatlerden biri de Elazığ’a yeni otogar yapmaktı. Seçimin üzerinden 2 yıldan fazla bir zaman geçmesine rağmen yeni bir otogar yapılmadı. Otogarın sadece tabelası değişti.

Yaklaşık 30 yıldır otogarda çalışan Mehmet Aydemir, “Yeni bir otogar yapılması 10 yıldır adayların vaatleri arasında ancak bir türlü yapılmıyor” dedi. Seçimlerden sonra otogar içinde ve dışında birkaç değişiklik yapıldığını söyleyen Aydemir “Harcanan bu paralar bizim paramızdır, halkın parasıdır” diye konuştu. Uzun zamandan beri otogarda çalışan bir diğer kişi de Ali Yeter. Eskiye göre otogarın daha güvenli ve daha iyi olduğunu söyleyen Yeter, yeni bir otogar yapılmasının daha iyi olacağını söyledi. İleride şehirlerarası çalışan minibüslerin de otogara getirileceğini belirten Yeter “ Otogar için çevre düzenlemesi yapılmalı ve duvarları daha da yükseltilmeli. Buranın daha güvenli olması gerekiyor” dedi. (Elazığ/EVRENSEL)
 

ÖNCEKİ HABER

Albatros Parkı’nı el birliğiyle imara açtılar

SONRAKİ HABER

Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı ile basın toplantısında konuştu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa