03 Mayıs 2012 13:33

Yazının kadim coğrafyasına yolculuk

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile 22-27 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenecek Diyarbakır 3. Kitap Fuarı TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.Yaklaşık 100 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla bu sene üçüncü kez düzenlenecek fuarda

Yazının kadim coğrafyasına yolculuk

Paylaş

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile 22-27 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenecek Diyarbakır 3. Kitap Fuarı TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 100 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla bu sene üçüncü kez düzenlenecek fuarda konferans, söyleşi, panel, şiir dinletisi gibi 40 kültür etkinliğinde ve imza günlerinde 300 yazar okurlarıyla buluşma imkanı bulacak.

3. Diyarbakır Kitap Fuarı’nda yer alacak Sabahattin Ali ‘Bir Fotoğraf Camı Sergisi’nde, 41 yıllık kısa yaşamına çok sayıda eser ve tercüme sığdıran, Türkiye’nin farklı yerlerinde öğretmenlik yaparken öğrencileri üzerinde derin izler bırakan, Ankara’da Devlet Konservatuvarının kuruluşunda ve ilk öğrencilerinin yetişmesinde büyük emeği olan Sabahattin Ali’nin en büyük tutkularından biri olan fotoğrafları sergilenecek.

Girişin ücretsiz olduğu fuar 22-26 Mayıs 2012 tarihleri arasında ziyaret edilebilir. (KÜLTÜR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Daha önce katılmamış olmaktan pişmanlık duydum

SONRAKİ HABER

Veriler "ekonomide toparlanma yok" diyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa