Önce eşi ve 2 çocuğunu sonra kendisini öldürdü

Önce eşi ve 2 çocuğunu sonra kendisini öldürdü

32 yaşındaki Murat Bayram eşi ile çocuklarını tabancayla öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

Mersin'in Erdemli ilçesinde seyahat acentesi sahibi 32 yaşındaki Murat Bayram, eşi 30 yaşındaki Sultan Bayram ile çocukları 5 yaşındaki Mehmet Ali ve Zeynep'i tabancayla katlettikten sonra aynı silahla intihar etti.

Olay, saat 11.30 sıralarında Akdeniz Mahallesi'nde Eren Apartmanı'nın 5'inci katında meydana geldi. Dün öğleden sonra kendisine ulaşılamayan Murat Bayram bugün de işyerine gitmedi. Bunun üzerine çalışanları evine gelip zili çaldı, yanıt alamayınca durum polise bildirildi. Eve çilingirle gelen polis kapıyı açtırdığında Murat Bayram, eşi Sultan ile çocukları Zeynep ile Mehmet Ali Bayram'ın cesetlerini buldu. Evin salonunda yerde yan yana olan cesetlerin incelemesinde hepsinin de başlarından tabancayla vurularak öldürüldüğü anlaşıldı. Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı çalışma sonucunda Murat Bayram'ın kendisine ait tabancayla eşi ve çocuklarını öldürdükten sonra intihar ettiğini belirledi.

Olayın duyulması üzerine Murat Bayram'ın çok sayıdaki akrabaları eve akın etti. Bayram'ın girdiği mali sıkıntıdan kurtulamadığı için bunalıma girdiği öne sürüldü.

Cenazeler otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderilip soruşturma başlatıldı. (DHA)

www.evrensel.net
ETİKETLER MersinMurat Bayram