Kontra hesap Külter'in infaz edildiğini ileri sürdü

Kontra hesap Külter'in infaz edildiğini ileri sürdü

Hurşit Külter'in gözaltına alındığını duyuran özel harekatçılara ait hesap, yeni bir paylaşımla Külter'in infaz edildiğini ileri sürdü.

DBP Şırnak İl Yöneticisi Hurşit Külter'in gözaltına alındığını iki gün önce sosyal medya hesabından paylaşan özel harekatçılara ait "BÖF @Tweet_Guneydoğu" hesabından bu kez Külter'in infaz edildiğine dair yeni bir paylaşımda bulunuldu.

Daha önce gözaltına alındığını "Kamera karşısında özyönetim ilan eden Hurşit Külter bugün şortlandla biraz gezince muhbir oldu" ve "Hurşit bu gün Yenimahalle'de M16 silahı ile kanalizasyon çukurunda gözaltına alındı" şeklinde duyuran söz konusu hesap, yeni bir paylaşımda bulunarak Külter'in infaz edildiğini ileri sürdü.

Külter'den son haber alınan ve ailesine gönderilen "Etrafım sarıldı hakkınızı helal edin" mesajını paylaşan "BÖF @Tweet_Guneydoğu" hesabı "Kamera karşısında özyönetim ilan eden Hurşit Külter kanalizasyon çukurunda böyle helallik istemiş şimdi cehennemde" yazdı.

Külter'in gözaltına alındığı özel harekâtçılar tarafından kabul edilirken, İl Emniyet Müdürlüğü, Cumhuriyet Savcılığı ve jandarma 2 gündür tüm girişimlere rağmen iddiayı kabul etmiyor. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER Hurşit Külter