Kendisinden ayrılan sevgilisini öldürdü, annesini yaraladı

Kendisinden ayrılan sevgilisini öldürdü, annesini yaraladı

Adana'nın Kozan ilçesinde 42 yaşındaki Mustafa Apaydın, ayrıldığı sevgilisi 41 yaşındaki Zübeyde Ünlü'yü tabancayla vurarak öldürdü.

Adana'nın Kozan ilçesinde 42 yaşındaki Mustafa Apaydın, ayrıldığı sevgilisi 41 yaşındaki Zübeyde Ünlü'yü tabancayla vurarak öldürdü, annesi 63 yaşındaki Nahide Ünlü'yü de ağır yaraladı.

Olay, saat 17.30 sıralarında Türkeli Mahallesi Emek Sokak'ta meydana geldi. Zübeyde Ünlü ile Mustafa Apaydın, ayrıldıktan sonra Zübeyde Ünlü, annesi Nahide Ünlü'nün evine yerleşti. Yeniden bir araya gelmek iiçin daha önce de birkaç kez girişimde bulunan Apaydın, bugün akşam saatlerinde yine Zübeyde Ünlü'nün yaşadığı eve gitti.

Evin önünde annesi ile birlikte oturan Ünlü'ye barışmak istediğini söyleyen Apaydın, olumsuz yanıt aldı. Tartışma sırasında anne ile Zübeyde Ünlü eve sığınmak için içeri girdi. Ancak Apaydın, yanında taşıdığı tabancasını çekip peşlerinden içeriye girerek Zübeyde Ünlü ve annesi Nahide Ünlü'ye kurşun yağdırdı. Vücutlarının çeşitli yerlerine mermi isabet eden anne ve kızı, kanlar içinde yere yığılırken, Apaydın olay yerinden kaçtı.

Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Zübeyde Ünlü ve annesi Nahide Ünlü ambulansla Kozan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Zübeyde Ünlü, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Anne Nahide Ünlü'nün hayati tehlikesinin devam ettiği belirtilirken, olayın ardından kaçan Apaydın ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. (Adana/DHA)

 

www.evrensel.net
ETİKETLER kadın cinayeti