2. Abdülkadir Bulut Şiir Ödülü için başvurular sürüyor

2. Abdülkadir Bulut Şiir Ödülü için başvurular sürüyor

ÇAĞDAŞ Şair ve Yazarlar Derneğinin,  Şair Abdülkadir Bulut adına verdiği ödülün bu yıl ikincisi düzenleniyor. Ödüle 1 Ocak 2011 - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında yayımlanmış şiir kitabı ya da kitap oylumunda altışar adet dosya ile başvurulabiliyor.Ödülün Seçici Kurulu; Hüseyin Atabaş, Ali F.Bilir,

ÇAĞDAŞ Şair ve Yazarlar Derneğinin,  Şair Abdülkadir Bulut adına verdiği ödülün bu yıl ikincisi düzenleniyor. Ödüle 1 Ocak 2011 - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında yayımlanmış şiir kitabı ya da kitap oylumunda altışar adet dosya ile başvurulabiliyor.
Ödülün Seçici Kurulu; Hüseyin Atabaş, Ali F.Bilir, M.Mahzun Doğan, Gülsüm Cengiz, Fadıl Oktay, ve Aydan Yalçın’dan oluşuyor. Abdulkadir Bulut ödülünü kazanana 500 TL , ‘Övgüye Değer Eser’ sahibine  250 TL ve ayrıca Abdülkadir BULUT’un E yayınevinden çıkan kitapları (Ülkemin Şiir Atlası, Sevgi Sözleri, Kasabalı Lorca) + plaket olarak belirlenmiş. Ödüle son katılım tarihi ise 10 Mayıs.  Katılımcılar özgeçmişleri ve iletişim bilgileriyle birlikte kitap ya da şiir dosyalarını; Aydan Yalçın, Batısitesi Mah. Güvengir Merkez Sitesi. 12. Cadde. 5. Blok No:1  Batıkent / Ankara adresine posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları gerekiyor. Sonuçlar 10 Temmuzda açıklanacak, ödül tören ise şairin ölüm yıldönümü olan 7 Ağustosta memleketi Anamur’da gerçekleşecek. (KÜLTÜR SERVİSİ)

www.evrensel.net