Twitter kullanıcıları birbirine bağlayacak!

Twitter kullanıcıları birbirine bağlayacak!

Twitter, ilgilendiğiniz konulardaki bağlantılarınızı genişletmenizi kolaylaştıracak bir uygulamayı yayına almaya hazırlanıyor.

Twitter, ilgilendiğiniz konulardaki çevrenizi genişletmenizi kolaylaştırıyor. Örneğin bilim kurgu seven arkadaşlarınıza veya aynı takımı tutan veya aynı partiyi destekleyen kişilere sizi kolayca bağlayacak.

Takip edeceğiniz hesapları bulmanız için hali hazırda birkaç basamak atlamanız ve biraz da şansınızın yaver gitmesi gerekiyor. Twitter’daki yeni “Bağlan” butonu sayesinde bugünden itibaren takip etmekten hoşlanacağınız kişi ve hesapların tümünün aynı yerde olacağı detaylı bir listeniz olacak.

Takip ettiğiniz kişiler, beğendiğiniz Tweet’ler, bölgenizdeki popüler hesaplar, o anda dünyada yaşananlar ve çok daha fazla konuya bakılarak hazırlanan listede hangi önerinin neden yapıldığı da açıklanacak.

“Bağlan” butonu, ayrıca telefon rehberinizle de senkronize olarak arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca bağlanmanıza olanak tanıyacak. Rehberinizden herhangi birisi Twitter’a girdiğinde, “hoşgeldin” diyebileceksiniz.

“Bağlan” butonu, bugünden itibaren iOS ve Android sistemlerde Twitter üzerinden herkese açık. Ugulamanızı güncelleyerek mavi Bağlan butonunu görebilirsiniz. (MEDYA SERVİSİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 04 Mayıs 2016 12:43
www.evrensel.net
ETİKETLER Twitter