21 Nisan 2016 04:07

Torku Konyaspor'un ismi değişiyor

Torku Konyaspor yönetimi, Atiker firmasıyla gelecek yıldan başlamak üzere 3 yıllık isim sponsorluğu sözleşmesi imzaladı. Kulübün ismi de değişecek.

Torku Konyaspor'un ismi değişiyor

Paylaş

Torku Konyaspor yönetimi, Atiker firmasıyla gelecek yıldan başlamak üzere 3 yıllık isim sponsorluğu sözleşmesi imzaladı.
Konya Büyükşehir Belediyesi Arena'da bugün düzenlenen imza törenine Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Atiker Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker katıldı.

İmza töreninde konuşan Başkan Ahmet Şan, şöyle dedi:

"Önümüzdeki sezondan itibaren Avrupa'da Konyamız'ın sesini duyuracak. Bunun için her zaman söylediğimiz bir slogan vardı 'Birlikte Konya'yız' diye. Bugüne kadar bu birlik ve beraberlik içerisinde gelinen noktadaki başarı yakalandı. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bugün Konyaspor tarihinde yeni bir sayfa açılıyor. Kulüp isim sponsoru olarak Konyamızın ulusalda ve uluslararası alanda da bir markası olan Atiker firmasıyla isim sponsorluğu konusunda anlaşmış bulunmaktayız.'

Atiker Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Atiker ise yaptığı konuşmada, "Biz Konya'da doğduk ve Konya'da kazanıyornuz. Bu nedenle sosyal sorumluluk olarak gördüğümüziçin sponsor olduk" diye konuştu. (DHA)

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Fenerbahçe, Konyaspor'u deplasmanda 3-0 yendi

SONRAKİ HABER

Norveç'te çifte vatandaşlığa izin çıktı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa